Muğla Köpek Pansiyonu
Köpek sahibi olan her bireyin en büyük korkusudur, köpeğini bir yere bırakmak mecburiyetinde kalabilmek. İyi bakılır mı, sevilir mi, mutlu mu olur, mutsuz mu, yemek yer, mi yemez mi gibi bir sürü soru birikir köpek sahibinin kafasında. Çıktığı tatil ya da iş gezisi zehir olur ve akılları sıksık köpeklerinde kalır. İşte bu nokta da Özel Köpek Eğitimi olarak, sizlerin ve köpeklerinizin ikinci evleri olarak yanınızdayız.

Veteriner hekimlerimizin denetimi ile kennellarımız her gün dezenfekte edilmektedir. Hem de pansiyon bölümü görevlilerimiz gün ortamında sıksık kennelları gezerek köpeklerinizin günlük greksinimlerini karşılamaktadır.

Ev pansiyonunda kalan pet’ler hiç yabancılık çekmeden çok daha mutlu oluyor.

Köpekleriniz çiftliğimize geldiği vakit kiloları ve rastgele bir sorunu olup olmadığı denetim edilerek girişleri yapılarak kennellarına yerleştirilirler. Yine çıkışlarında da yine kilo denetimleri yapılarak, göz – kulak temizlikleri yapılarak, tırnakları kesilir ve bu şekilde sizlere teslimi yapılır. Çiftliğimizde Pansiyon hizmetimiz 3 seçenekle hizmetinize sunulmuştur.

-Kısa Zamanlı Pansiyon
-Uzun Zamanlı Pansiyon

Yoğunluk vakitları değişiklik göstermekle birlikte, bir terslik yaşanmaması amacıyla eskiden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Köpekleriniz konaklama ardından talep ettiğiniz takdirde kuaförümüz tarafından ücretli olarak traş, rötuş ve özel yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

Pansiyonda Konaklayacak Köpeklerinizdef Yapılmış Olması Gereken Aşılar
1 Yaşına kadar olan köpeklerde Corona, Bronchine ve Karma aşılarının 2 Dozunun ve Kuduz aşısının yapılmış olması gerekmektedir.
1 Yaşın üstünde olan köpeklerinde Corona, Bronchine, Karma ve Kuduz aşılarının yıllık yinelarının derli toplu olarak gerçekleşiyor olması gerekmektedir.
Hem de sahipleri içersinde mühim olan iç ve dış parazit aşılarının da derli toplu gerçekleşiyor olması gerekmektedir.
Herhangi bir bulaşıcı Deri Hastalığı (Mantar, Uyuz vb) tespit edilen köpeklerinizin pansiyon gereksinimi halinde bulunduğu durumun, sarfedilen ilaçların özel olarak belirtilmesi, köpeğinizin hastalığı yayabilme tehlikesini engellemiş olacaktır. Çiftliğimizde süreyi gelmiş olan aşı ve parazit ilaçlarınızı da talep ettiğiniz takdirde yapabilmekteyiz.
Yemek ve Beslenme
Köpekleriniz ev şartlarında bulunduğu gibi sizin açıkladığınız saat ve öğünlerde beslenir. Çiftliğimizde Proplan Mamaları kullanılmaktadır. Ama mama değişimi ardından oluşabilen sorunlardan ötürü her vakit yediği maması ile birlikte gelmesi köpeğinizin çiftliğimize adaptasyonu ve sağlığı yönünden son derece ehemmiyet teşkil etmektedir. Aynı vakitte BARF ile beslenen köpekleriniz amacıyla de BARF ile beslememiz mümkündür. Köpekleriniz sizden alınırken, ayrıntılı bir form doldurularak alınmaktadır. Hem de köpeğinizin derli toplu kullandığı ilaç ,vitamin ya da gıda destekleri var ise bunları da bize söyleyerek ilaçları ile birlikte teslim ettğinizde, çiftliğimizde de tüketiminin devamını sağlayabiliriz.

Tuvalet, Gezdirme ve Oyun
Köpeklerin her birinin tuvalet gereksinimleri farklıdır. Belirtmiş bulunduğunuz düzende devam edilmesi sağlanmaktadır. Gazeteye ya da pad’e gereksiniminı gideren köpeklerinizin taleplerini ilaveten bildirmeniz dahilinde de aynı program çiftliğimizde de devam ettirilecektir. Talep edildiği takdirde uyumlu ve aynı ırk grubundan olan konuk köpeklerimizi gün ortamında çevresi kapalı alanlarımızda sosyalleştirmek hedefi ile oyun oynamalarını sağlayabilmekteyiz.

Muğla Köpek Pansiyonu hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir